Selskabet Gilleleje Strandbakker


Selskabet ledes af en bestyrelse på mindst 7 og højst 11 medlemmer, som vælges for 3 år på den årlige generalforsamling. Hvert år afgår en tredjedel af bestyrelsen i henhold til protokollen. Genvalg kan finde sted. Bestyrelsen er berettiget til for tiden indtil næste generalforsamling, at supplere sig med et eller flere medlemmer. Bestyrelsen fastsætter selv sin forretningsorden og vælger blandt sine medlemmer en formand, en næstformand, en kasserer og en sekretær.

Bestyrelsen består pu nuværende tidspunkt af 11 medlemmer:

Kurt Husum Larsen

  • Formand
  • +45 20 30 22 88
  • kurt@bakkefest.dk

Henrik Wiinberg

  • Næstformand
  • +45 71 20 90 30
  • henrik@bakkefest.dk

Jørgen Demant

  • Kasserer
  • demant@bakkefest.dk

Niels Erik Rohrberg

  • Sekretær
  • Niels@bakkefest.dk

Torben Nielsen

  • Bestyrelsesmedlem
  • torben@bakkefest.dk

Michael Helgelund Petersen

  • Bestyrelsesmedlem
  • michael@bakkefest.dk

Lars Malmberg

  • Bestyrelsesmedlem
  • lars@bakkefest.dk

Lars Grebel Hansen

  • Bestyrelsesmedlem
  • grebel@bakkefest.dk

Jesper Vindahl Frederiksen

  • Bestyrelsesmedlem
  • jesper@bakkefest.dk

Jesper Bækmand

  • Bestyrelsesmedlem
  • baekmand@bakkefest.dk

Magnus Larsen

  • Bestyrelsesmedlem
  • magnus@bakkefest.dk
Copyright 1918 @ Selskabet Gilleleje Strandbakker

Kontakt Os

Bøgebakken 19, 3250 Gilleleje
Tlf nr.: 48 30 23 50
info@bakkefest.dk
Webdesign af Henrik Wiinberg